Teknoloji

Format USB-DVD Hazırlama İçin En İyi İSO Yazdırma Programı ve Ayarları


Rufus iso yazdırma programı hakkında bilgi vereceğim sizlere ve alt tarafta sizler için indirme linkini bırakacağım. Bu program istediğiniz her türlü iso dosyasını usb bellek yada dvd’ ye kolay bir şekilde yazdırmanızı sağlayan bir yazılımdır. Rufus diğer yazdırma programlarına göre daha hızlıdır ve basittir.

Bilgisayarınızda uefi bulunuyor ise uefi olarak hazırlamanız gerekecektir, eski bir bilgisayar var ise düz uefi olmayan mbr seçeğini seçerek iso dosyanızı yazdırabilirsiniz.

İso indirmeye gelecek olursak Microsoft’ un kendi sitesinde bulunan orjinal iso dosyalarını kullanmanızı tavsiye ederiz dışarıdan indirdiğiniz iso dosyalarında oynama oluyor ve sizin için risk taşımaktadır.

TOKUÇ

Merhabalar ben TOKUÇ 2013 yılından beri teknoloji türevi grupları üyesiyim. Teknoloji alanında paylaşımlar yapmayı ve yenilikler öğrenmeyi hedefliyorum ne kadar bilgi o kadar iyidir bu yüzden öğrendiğim ya da görmüş olduğum yararlı uygulama, web site hazırlama gibi konuları sizlerle paylaşmaya çalışıcam.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bu gibi paylaşımların daha çok olması sitenizin hitin yükselmesidir siberyazılımcı demek güvenlik ve donanım demektir bu yönde teknoloji yönünde çözümleyici bir gönderi paylaştınız ve devamını sabırsızlıkla bekliyoruz işime yaradı hocam sağolun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı