Hakkımızda

Merhabalar bizler siberyazilimci olarak internet ortamında yenilikler açmayı ve getirmeyi planladığımız bir blog sitesiyiz. Her zaman bizim için bilgi ve türevleri önemlidir bu plan doğrultusunda sizler için sıkılmayacağınız keyif geçirebileceğiniz paylaşımlar yapmaya çalışacağız bize bu yolda eşlik etmenizi temenni ediyoruz ve bizim için önemli olan ise üyelerimizin doğrultusunda gitmek ve onlar için yapmaktır.

Siberyazilimci sitesinde yasa dışı içerik ve içerikler paylaşılmayacaktır her şey Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına uygun bir şekilde yazılıp paylaşılacaktır.

Siberyazilimci olarak sizlere Teknoloji, Wordpress, Blogger gibi paylaşımlarda bulunacağız ve sizler için sürekli siber saldırı, haber gibi paylaşımlarıda eksik etmemeye çaba göstereceğiz yani biz bir siberyazilimci teknoloji sitesi olmaktayız.

Blog sitemizde herhangi bir telif hakkı ya da kaldırılmasını istediğiniz içerik görül iseniz İletişim kısmından bizlere linkini ve konusunu neden kardırılacaktır onun hakkında bilgi yazarak bizlere gönderiniz ve bizde gerekli işlemleri yaparız.

Biz blog sitemizde 2 yazarız TOKUÇ ve MinotauR bizim hakkımızda bilgi almak isterseniz üstümüze tıklayınız orada gerekli bilgiler yazmaktadır.

Başa dön tuşu