Mobil Uygulamalar

Mint Browser Son Sürüm APK

Cihazınızda gelişmiş özelliklere sahip hafif bir web tarayıcısı kullanmak istiyorsanız, Mint Browser sizin için en iyilerinden biri olacaktır. Çünkü bu tarayıcı uygulaması sadece 10MB boyutundadır. Mint Browser apk’yı cihazınıza yükledikten sonra herhangi bir yavaşlama sorunu ile karşılaşmazsınız. Hafif boyutu, Android akıllı telefonlar ve tabletler için iyi bir tarayıcı uygulaması olmasını sağlar. Bunun dışında, bu web tarayıcısında birçok gelişmiş özellik mevcuttur. Ve Mint Browser’ı cihazınıza yüklediğinizde bunları kolayca kullanabilirsiniz. Hafif boyutu nedeniyle, istediğiniz hemen hemen her Android cihazına yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Ayrıca Mint Browser ile bir web sitesinde gezinirken yüksek hız sağlar. Cihazınızı kullanarak web sitelerine hızlı bir şekilde göz atabileceksiniz. Bu nedenle, sadece bu web tarayıcısını cihazınıza indirip kullanın ve web sitelerine sorunsuz bir şekilde göz atabilirsiniz. Mint Browser ile kullanabileceğiniz gelişmiş özellikler de mevcuttur. Mint Browser’ın boyutu hafif olsa da, yine de içinde bazı gelişmiş özellikler elde edersiniz.

Mint Browser Nedir?
Mint Browser Nedir?

Mint Tarayıcı Özellikleri:

Temel Tarama Özellikleri

Mint Browser ile tüm temel tarama özelliklerine sahip olacaksınız. Bu web tarayıcısı, bir web tarayıcısından beklediğiniz tüm temel gerekli tarama özelliklerine sahiptir. Herhangi bir web sitesini Mint Browser’a yazabilir ve cihazınızda kolayca açabilirsiniz. Ayrıca Mint Browser uygulamasının ana sayfasında özelleştirebileceğiniz çeşitli yer imlerine de sahip olursunuz. Tarayıcıda, cihazınızdaki indirmeleri kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisi bulunmaktadır. Ayrıca Mint Browser’da gizli mod alır ve web’de anonim olarak gezinirsiniz.

Ayrıca Bakınız: MEGA MOD APK v4.1.4

Hızlı ve Güvenli

Mint Browser, Android cihazlar için hızlı ve güvenli bir web tarayıcı uygulamasıdır. Mint Browser uygulamasını kullanarak web sitelerini istediğiniz zaman açabilirsiniz. Sadece istediğiniz web sitesini açın ve cihazınızda hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Ayrıca cihazınızdaki kötü amaçlı web sitelerini korumanıza yardımcı olur. Böylece akıllı telefonunuzda veya tabletinizde çeşitli web sitelerine güvenle göz atabilirsiniz. Mint Browser’ı cihazınıza indirin ve sorunsuz kullanın

Reklam Engelleme

Adblocking, kullanıcıların bir web tarayıcısında en çok ihtiyaç duyduğu özelliklerden biridir. Ve Mint Browser uygulamasıyla bu özelliği elde edersiniz. Mint Browser’da yerleşik bir reklam engelleyici bulunur. Bu nedenle, bu web tarayıcısının reklam engelleyicisi, belirli web sayfalarından gelen reklamları engellemenize yardımcı olur ve gezinirken size iyi bir deneyim sunar. Reklam engelleme özelliği sayesinde, web sitelerinde gezinirken de daha fazla hız elde edeceksiniz. Ancak isterseniz Mint Browser’ın reklam engelleme özelliğini ihtiyacınıza göre devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilirsiniz. Cihazınızda Mint Browser’ın bu özelliğini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak isteyip istemediğinizi seçin ve kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Videoları İndir

Bu, Mint web tarayıcısının benzersiz bir özelliğidir. Bu özellik sayesinde Mint Browser’ı kullanarak farklı web sitelerinden video indirebilirsiniz. Bir web sitesini açtığınızda ve sitede herhangi bir video varsa, ekranınızda bir indirme düğmesi görünecektir. İndir düğmesine tıklayıp videoları Android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Böylece videoları indirmek için ekstra indirme uygulamaları kullanmanıza gerek kalmaz. Mint Browser’ı kullanabilir ve videoları Android akıllı telefonunuza veya tabletinize kolayca indirebilirsiniz. Mint Browser ile videoları indirme işlemi gerçekten çok kolay.

Uygulama ismi Mint Browser
Boyut14 MB
Sürümv3.7.2
Gerekli Android
Sürümü
4+
KategoriAndroid Tarayıcı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı