Mobil Uygulamalar

WPSApp Pro v1.6.54 Full Reklamsız Apk

WPSApp Pro Reklamsız İndir
WPSApp Pro Reklamsız İndir

WPSApp Pro, WPSApp’ın reklamsız sürümüdür, WPS protokolünü kullanarak ağınızın güvenliğini kontrol eder.

Bu protokol, genellikle yönlendiricide önceden tanımlanmış 8 basamaklı bir pin numarası kullanarak bir WiFi ağına bağlanmanıza izin verir, sorun, farklı şirketlerden birçok yönlendiricinin pininin bilinmesi veya nasıl hesaplanacağının bilinmesidir.

WPSApp Pro uygulaması, bağlantıyı denemek ve ağın savunmasız olup olmadığını kontrol etmek için bu pinleri kullanır. Pin üretimi için bilinen birkaç algoritmayı ve bazı varsayılan pinleri uygular. Ayrıca bazı yönlendiriciler için varsayılan anahtarı hesaplar, cihazda depolanan WiFi şifrelerini görüntülemenizi sağlar, ağınıza bağlı cihazları tarar ve WiFi kanallarının kalitesini analiz eder.

Kullanımı çok basittir, çevremizdeki ağları tararken kırmızı çarpı işaretli ağlar göreceksiniz, bunlar “güvenli” ağlardır, WPS protokolünü devre dışı bırakmışlardır ve varsayılan şifre bilinmiyor.

Soru işaretiyle gösterilenler WPS protokolünü etkinleştirmiştir, ancak pin bilinmemektedir, bu durumda uygulama en yaygın olanı test etmenize izin verir.

Son olarak, yeşil bir onay işaretine sahip olanlar büyük olasılıkla savunmasızdır, WPS protokolü etkinleştirilir ve bağlantı pimi bilinir. Yönlendiricide WPS devre dışı bırakılmış olabilir, ancak parola biliniyor, bu durumda da yeşil renkte görünür ve anahtara bağlanabilir.

Ayrıca İndirmek İsterseniz: FaceApp Pro v4.4.0 MOD APK

Şifreleri görmek için cihazınızda Root olması gerekmektedir.

AĞINIZDA DENEYİN VE KIRILABİLİRSENİZ… ÇÖZÜNÜRLÜKLE. WPS’yi kapatın ve güçlü ve kişiselleştirilmiş bir şifre için şifreyi değiştirin.

HERHANGİ BİR YANLIŞ KULLANIMDAN SORUMLU DEĞİLİM, YABANCI AĞLARA GİRİŞ YASALAR TARAFINDAN CEZALANDIRILABİLİR.

Pin bağlantısı, Android 7 (Nougat) yüklü LG modellerinde çalışmaz. LG’nin kendi yazılımıyla ilgili bir sorun.

Reklamsız Premium Uygulama İndir
Reklamsız Premium Uygulama İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu