Mobil Uygulamalar

YouTube Vanced Apk İndir v16.16.38

YouTube Vanced v16.16.38 APK İndir
YouTube Vanced v16.16.38 APK İndir

YouTube Vanced APK Android YouTube uygulaması, ama daha iyi! Adblocking, gerçek AMOLED karanlık modu ve çok daha fazlasını içerir. YouTube Vanced uygulamasını kolaylıkla yüklemek için aşağıdaki indirme linklerinden yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vanced, ama Youtube müzik için! Bu, vanced ile karşılaştırıldığında nispeten daha az zengin özelliklere sahiptir, ancak yine de Youtube müziğinin içinde reklam engelleme ve arka plan oynatma gibi beklediğiniz birçok şeyi içerir!

Ayrıca İndir: Facebook Lite MOD APK İndir

Tüm sürümlerdeki özellikler aynıdır. Bununla birlikte, kök olmayanlarda küçük bir fark vardır. Paket adının değiştirilmesi gerektiğinden, Google Play Hizmetleri birlikte çalışmayacaktır. Google hesabınız ile giriş yapmak için yanında vermiş olduğumuz microG uygulamasını kurarak giriş yapabilirsiniz.

YouTube Vanced APK Ana Özellikleri:

  • Göz ve pil yorgunluğunu azaltmak için bir AMOLED siyah tema seçeneği vardır.
  • Tüm video reklamlarını engeller ve videoları arka planda veya resim içinde oynatmanıza izin verir (yalnızca android 8.0 ve üstü)
  • Kaydırma kontrolleri, VLC veya MX Player (yapılandırılabilir dolgu ile) gibi diğer video oynatıcı uygulamalarında olduğu gibi parlaklığı ve ses seviyesini kontrol etmenizi sağlar.
  • Yeni otomatik tekrarlama özelliği, tiktoks/vines gibi videoların keyfini çıkarmanızı veya sadece döngüde bir şarkı çalmaya devam etmenizi sağlar.
  • Yeni yorumlar bölümünü veya miniplayer’ı sevmiyor musunuz? Ayrıca, eski sürüme çok benzeyen tablet sürümlerine de geçebilirler (biraz glitchy olsa da).
Reklamsız YouTube İndir Mobil
Reklamsız YouTube İndir Mobil

Etiketler

mntokuc

Merhabalar ben mntokuc 2015 yılından beridir web ortamında yenilikler yapmayı hedefledim ve bunlardan bazısı ise siberyazilimci sitesidir makale yazmayı paylaşmayı seven birisiyim bilgi paylaştıkça çoğalır ne de olsa sizler olduğunuz sürece bu platformda paylaşım yapmak bizler için zevk kaynağı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı